Učiteľ/ka anglického jazyka (nástup ihneď)

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Trhová 1/A, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa/ku anglického jazyka v Trnave a blízkom okolí - na trvalý pracovný pomer (iné možnosti spolupráce sú na dohode).

Pracovný čas je v dĺžke 40 hodín týždenne (8,5 hod. denne).

Pracovný deň, zahŕňa vyučovanie (prípadne zastupovanie iných učiteľov), prípravu na vyučovacie hodiny (úrovne od A1 - C1, výnimočne C1 až C2, kurzy s úzkou špecializáciou ako napr. obchodná angličtina, rôzne vekové skupiny a pod.), administratívu spojenú s plynulým chodom spoločnosti - príprava štúdijných plánov (stanovenie cieľov výučby, návrh štúdijnej literatúry, plánu výučby, konzultácie so študentmi a pod. Spolupráca na rozvojových projektoch.

Zamestnancom, ktorí splňujú základné kritéria ponúkame prácu:

- v stabilnej a etablovanej spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť kariérneho rastu (špecializácia na Cambridge skúšky a prípravu, metodik jazykového vzdelávania, Head teacher, koordinátor jazykového vzdelávania, manažér jazykovej školy),
- podpora v ďalšom vzdelávaní,
- doplnkové vzdelávanie zdarma (formou školení, konzultácii, jazykových kurzov, vysokoškolského štúdia a pod.),
- odborné školenia British Council,
- práca v dynamickom a príjemnom prostredí,
- služobný notebook,
- veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných podnetov .

Informácie o výberovom konaní

Zaškolenie je plynule rozdelené počas prvých 3 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovedný prístup k práci
* spoľahlivosť, ústretovosť, kreativita, úprimnosť, lojálnosť
* proaktívny prístup k práci
* precíznosť a zmysel pre detail
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* samostatnosť a zodpovednosť
* dobrý tímový hráč
* schopnosť predvídať a riešiť situácie
* schopnosť pracovať pod stresovou záťažou

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2477966  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou