Učiteľ/ka anglického jazyka

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Trhová 1/A, 917 01 Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€ , dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa/ku anglického jazyka v Trnave a blízkom okolí - na trvalý pracovný pomer (iné možnosti spolupráce na dohode).

Zamestnancom, ktorí splňujú základné kritéria ponúkame prácu:

- flexibilný pracovný čas,
- v stabilnej a etablovanej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- flexibilný pracovný čas
- podpora v ďalšom vzdelávaní,
- doplnkové vzdelávanie zdarma (formou training, školení, jazykové kurzy a pod.),
- odborné školenia British Council,
- práca v dynamickom a príjemnom prostredí ľudí,
- služobný notebook / mobil (aj na súkromne účely),
- veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných podnetov .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Zodpovedný prístup k práci
* Spoľahlivosť, ústretovosť, kreativita, úprimnosť, lojálnosť
* Proaktívny prístup k práci

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2423658  Dátum zverejnenia: 19.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€ , dohodou