Advokátsky koncipient/ka

VÁLKY PARTNERS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária so zameraním na právo obchodných spoločností, obchodné, občianske, správne, pracovné právo, právo nehnuteľností hľadá vhodného kandidáta na pozíciu advokátsky koncipient/ka, ktorého pracovnou náplňou bude spracovanie právnej agendy pod vedením skúseného advokáta, najmä
- agenda obchodných spoločností,
- príprava a pripomienkovanie zmlúv,
- vyhotovenie právnych stanovísk,
- príprava súdnych podaní,
- komunikácia so súdmi a orgánmi verejnej správy,
- účasť na súdnych pojednávaniach,
- aktívne zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi,

- práca v mladom a príjemnom kolektíve,
- profesijný rast,
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku s označením " advokátsky koncipient“ na e-mailovú adresu [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete podľa zákona č. 122/2013 Z.z. spoločnosti VÁLKY PARTNERS s.r.o. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely vyššie uvedeného výberového konania.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie v odbore právo,
- výborná znalosť platného slovenského práva,
- veľmi dobrá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom vrátane právnickej terminológie
- prax v advokátskej kancelárii vítaná
- dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť
- reprezentatívne vystupovanie,
- bezúhonnosť

VÁLKY PARTNERS s.r.o. je advokátskou kanceláriou so zameraním na právo obchodných spoločností, obchodné, občianske, správne, pracovné právo, právo nehnuteľností.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1989206  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou