Advokát / advokátsky koncipient

Valko Marián & partners, s. r. o.

Miesto práce
Porubského 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie právnych analýz a stanovísk,
- príprava súdnych podaní,
- príprava a pripomienkovanie obchodných zmlúv a iných právnych dokumentov,
- komunikácia a styk so štátnymi inštitúciami a súdmi,
- zastupovanie pred súdmi a štátnymi orgánmi,
- úkony pri sporovej agende,
- komunikácia a účasť na rokovaní s obchodnými partnermi,
- vedenie právnej agendy.

Možnosť profesionálneho a finančného rastu v renomovanej advokátskej kancelárii a zaujímavá práca v mladom kolektíve.

Prosíme uchádzačov o zaslanie profesijného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku, alebo nemeckom jazyku, a to elektronickou formou na matejova@mvalko.sk.

Pri komunikácii s našou advokátskou kanceláriou zároveň uchádzačov žiadame o zaslanie nasledovného súhlasu so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím, aby advokátska kancelária Valko Marián & partners, s.r.o. so sídlom Porubského 2, 811 06 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje uvedené v žiadosti o prijatie a v profesijnom životopise, zaslanými pre účely výberového konania na pracovnú pozíciu advokáta, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je určená pre uchádzačov s minimálne 5-ročnou praxou pre pozíciu advokáta, s dobrou úrovňou odborných znalostí a s aktívnou znalosťou právnickej angličtiny resp. nemčiny. Výhodou je znalosť ďalšieho cudzieho jazyka a skúsenosť s prácou alebo štúdiom v zahraničí alebo v medzinárodnom prostredí.
Požaduje sa flexibilita, analytické myslenie, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať v tíme.

Advokátska kancelária Valko Marián & partners, s.r.o. dlhodobo aktívne pôsobí na slovenskom trhu a poskytuje komplexné právne služby vo všetkých oblastiach právneho poriadku, prevažne pre korporátnu klientelu. Valko Marián & partners, s.r.o. je členom európskeho združenia advokátskych kancelárii IUSFUL EUROPEAN LEGAL NETWORK.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Porubského 2
81106 Bratislava
ID: 3104189   Dátum zverejnenia: 16.6.2017