Asistentka riaditeľa

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- Eur nástupný plat a po skúšobnej dobe zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Písanie listov, listín, formulárov a iných dokumentov, aktualizácia údajov v databázach (kontakty a pod.), práca s kancelárskymi softwarovými aplikáciami,
vybavovanie telefonátov, privítanie návštev, vedenie kalendára,
vybavovanie poštovej a emailovej korešpondencie: príjem, triedenie, distribuovanie, odpovedanie,
organizačná a koordinačná činnosť, komunikácia s interným a externým personálom,
príprava a aranžovanie stretnutí/porád interných i externých skupín, účasť na nich
zastúpenie riaditeľa vo veci schválenia niektorých žiadostí, rozhodnutí, výdajov v závislosti od delegovaných právomocí.
Manažovanie kancelárie riaditeľa, sprevádzanie na služobných cestách doma i v zahraničí.

Práca v mladom kolektíve, jazykové a odborné kurzy, príspevky na športové aktivity - podujatia,odmeny, možnosť cestovať po celom svete,13 plat, mimoriadne odmeny , príspevok na cestovné, firemné akcie, služobné vozidlo, kariérny rast

Kontaktovať poprosím výhradne emailom, životopis výhradne v Slovenskom jazyku,motivačný list,prípadne referencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické,obchodné,ľudské zdroje,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojalita,komunikačné schopnosti, zmysel pre detail, plánovanie, schopnosť odolávať stresu,príjemné vystupovanie, kreativita.

Valivé ložiská P&M je rýdzo Slovenská spoločnosť , so stabilnou pozíciou zameraná na kvalitu služieb a produktov na domácom i zahraničnom trhu. Na Slovensku máme viacero maloobchodných predajní a pobočiek. Sme zameraný na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3073137  Dátum zverejnenia: 13.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- Eur nástupný plat a po skúšobnej dobe zvýšenie platu