Marketingový špecialista

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Odborárska 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 000 EUR/mesiacUvedený plat je nástupný a dohoda možná podľa praxe a skúseností . Zvýšenie platu sa odvíja od dosiahnutých výsledkov a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhodnocovanie a rozvíjanie marketingových aktivít spoločnosti
- Komunikácia s dodávateľmi marketingových služieb a produktov - objednávanie marketingových materiálov
- Príprava materiálu na sociálne siete a ich správa - vymýšľanie súťaží, prezentácia spoločnosti ...
- Online marketing, správa webových portálov a e-shopov
- Tvorba vzorových produktov na eshop a zároveň rozdelenie úloh medzi kolegov podľa priority , tvorba obrázkov , textov , práca so SEO , google, Online marketing ...
- Marketing nových projektov - propagácia našich pobočiek a predajní , dizajnovanie predajne
- Možnosť podieľať sa aj na novom projekte belkyrs.sk
pre viac informácii o spoločnosti nájdete na stránke https://www.valiveloziska.sk/

Ponúkame :
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- mladý kolektív, príjemné prostredie
- atraktívny systém odmeňovania - vrátane mesačných a výsledkových bonusov
- firemný notebook a mobil
- zúčastňovať sa na rôznych výstavách po celom svete
- flexibilný pracovný čas - dovolenka naviac
- firemné akcie
- atraktívne finančné ohodnotenie, mimoriadne prémie
- zamestnanecké zľavy
- možnosti profesionálneho rastu
- možnosť jazykového a odborného vzdelávania
-možnosť pracovať aj homeffice
-práca sa môže vykonávať aj na pracovisku v Devínskej Novej Vsi

Pošlite svoj životopis - prípadne motivačný list v Slovenskom jazyku emailom. Vhodného kandidáta budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme si termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, kreativita , lojálnosť, samostatnosť, férovosť

Valivé ložiská P&M je rýdzo Slovenská spoločnosť , so stabilnou pozíciou zameraná na kvalitu služieb a produktov na domácom i zahraničnom trhu. Na Slovensku máme viacero maloobchodných predajní a pobočiek. Sme zameraný na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1820960  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac