Hľadáme Validačného experta pre Alarm Function Testing - príležitosť aj pre (budúcich) absolventov

Valicare s.r.o.

Trenčianska Turná, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiac+ atraktívna časť mzdy vo forme cestovných náhrad a vreckového

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho neustále sa rozširujúceho tímu hľadáme Validačných expertov pre testovanie správneho fungovania riadiaceho systému farmaceutických liniek u našich zahraničných klientov.

Náš nový kolega bude:

  • Kvalifikovať počítačové systémy u našich zákazníkov z oblasti farmaceutického priemyslu
  • Vykonávať AFT testy (HMI, PLC) a dokumentovať výsledky
  • Vytvárať kvalifikačnú, validačnú a technickú dokumentáciu
  • Vyvíjať a implementovať nové testovacie procedúry
  • Spolupracovať s hardvérovými a softvérovými dizajnérmi
  • Podporovať úlohy projektového manažmentu

Pracovná doba:

  • Pracovný čas je flexibilný
  • Možnosť home office

Miesto práce:

  • Office: Trenčianska Turná
  • Projekty: Najmä Nemecko, Dánsko, ale aj ostatné krajiny po celom svete

Ak máš záujem pracovať v oblasti farmaceutického priemyslu, zaujíma ťa testovanie a kvalifikácia počítačových systémov a chceš pri tom precestovať svet, pošli nám svoj životopis.

Naši kolegovia majú:

  • Prácu pre stabilnú, modernú a prosperujúcu firmu
  • 13. plat a 14. plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti
  • Cestovné náhrady (diéty) za každý deň v zahraničí + vreckové ako bonus
  • Dodatočných 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť vykonávania časti práce z domu
  • Odborné tréningy a školenia
  • Jazykové kurzy: AJ a NJ v rámci pracovnej doby
  • Kariérne programy v oblastiach leadership, expertná rola alebo riadenie projektov
  • Atraktívne pracovné prostredie a moderné technológie
  • Príspevok na šport, wellness i kultúru
  • Bonus za odporučenie nového kolegu
  • Firemné a tímové akcie

Pre viac info pozri na Youtube a LinkedIn:

Valicare COMPANY:     https://www.youtube.com/watch?v=kxGsdXIvJGE
Valicare LAB:                https://www.youtube.com/watch?v=LkO-bo5GMbM
Valicare LinkedIn:         https://www.linkedin.com/company/Valicare-Slovakia

Na osobný pohovor budú pozvaní len spoločnosťou vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/automatizácia/mechatronika/IT/technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívna znalosť AJ alebo NJ
  • Čítanie technickej dokumentácie a schém - výhoda
  • Skúsenosť s automatizáciou, testovanie PLM a HMI - výhoda
  • El. vyhláška §21 - výhoda
  • Ochota cestovať 50-60% času
  • Flexibilita v zmysle dynamického projektového plánovania
  • Precíznosť a zodpovednosť
  • Tímovosť a komunikatívnosť

Sme moderná slovenská firma sídliaca v Trenčianskej Turnej, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny Syntegon Group. Tá je jedným z popredných lídrov v oblasti "Packaging and Processing in the Life Science Industry".
Spoločnosť Valicare s.r.o. bola založená v roku 2006 a ako člen skupiny Syntegon zodpovedáme za kvalifikáciu a validáciu strojov a zariadení v oblasti Pharma. Našimi klientami sú svetové farmaceutické a biotechnologické spoločnosti a výrobcovia zdravotníckych pomôcok.
Hlavnou úlohou našich zamestnancov je návrh, výkon a dokumentovanie výsledkov testovacích procedúr automatizovaných výrobných, baliacich a inšpekčných strojov v súlade s požiadavkami GMP, našich zákazníkov a firemného systému manažérstva kvality ISO 9001:2015.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805416  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac