Samostatný kuchár, samostatný čašník

Valéria Dobrotová V&G, Reštaurácia a penzióny Panda

Slnečná 3 039 01Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
osobná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kuchár - samostatná príprava jedál a kalkulácii
čašník - kvalifikovaná obsluha hostí

zamestnanecké stravovanie, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

požadujeme flexibilného kuchára a samostatnú čašníčku/-ka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zručnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Sme rodinný penzión s reštauráciou s 28 ročnou tradíciou. Ubytovacia kapacita je cca 45 osôb a štýlová reštaurácia má kapacitu zhruba 60 miest. Hosťom je k dispozícii aj vyhrievaná terasa 40 miest. Konferenčná sála pre 60 osôb. Naša prevádzka sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, neďaleko Spa & Aquaparku Turčianske Teplice. Ponúkame zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy s dlhodobou tradíciou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1812089  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobná dohoda