Operátor CNC strojov / mechanik kamenárskych výrobkov m/ž na plný úväzok

Valente Marmor- und Granitwerk GmbH

Miesto práce
Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše oblasti úloh:

• prevažne strojová výroba a spracovanie dosiek z opracovaného prírodného kameňa, konglomerovaného kameňa (Engineered stone), keramických platní
• Preprava a uskladnenie opracovaných prírodných kameňov a pomocných látok
• Výber prírodných kameňov na základe výrobno-technických hľadísk
• Výber/obsluha a údržba CNC strojov a zariadení s príslušnými diamantovými nástrojmi

Naša ponuka:

Zaujímavé a podnecujúce úlohy s vysokou vlastnou zodpovednosťou, atraktívne platové možnosti

Informácie o výberovom konaní

Takto sa zoznámime:

Svoje podklady žiadosti o zamestnanie v nemeckom alebo v talianskom jazyku odošlite, prosím, spolu s údajmi o najbližšom možnom termíne nástupu a vašej predstave o plate na adresu:

Gottlieb-Daimler-Str. 7
79211 Denzlingen
Tel.: 07666/93840
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Váš profil:

• Skúsenosti v obsluhe CNC strojov
• Dobré znalosti nemčiny a/alebo taliančiny
• Výnimočná angažovanosť, konanie zamerané na cieľ a spoľahlivosť
• Dobré zaobchádzanie s ľuďmi, lojalita, diskrétnosť a flexibilita

mramor, žula a iné prírodné kamene...
... získavajú svoju výnimočnú krásu vďaka odbornému opracovaniu. My zo spoločnosti VALENTE prinášame viac ako 25-ročné skúsenosti, ktoré sú potrebné na opracovanie kameňa.
VALENTE vyrába kuchynské pracovné dosky v prémiovom sektore. Kuchynské pracovné dosky sa na približne 95 % vyrábajú strojovo. Vďaka tejto technológii dokáže spoločnosť Valente udržiavať stabilnú kvalitu a špičkové spracovanie.
Spoločnosť VALENTE patrí k najvýkonnejším a najvýznamnejším výrobcom kuchynských pracovných dosiek a obrábacích prác v južnom Nemecku. Naša výroba sa skladá z vysoko technizovaného strojového parku s vybavením vyvinutým špeciálne pre spoločnosť Valente.
VALENTE uplatňuje filozofiu nepretržitých inovácií. To odzrkadľuje nielen strojový park, ktorý je vždy na najmodernejšej úrovni, ale aj ponuka produktov.
Presvedčte sa sami a informujte sa o našich referenčných objektoch, výkonoch a výrobných postupoch.
ID: 2620068  Dátum zverejnenia: 24.6.2016