Medical Representative NR kraj (PN, NMV, HC, TO, ZM, PE, LV)

Valeant Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Navštevovanie lekárov s cieľom ich edukácie v oblastíi originálnych a generických produktov. Špecializácie:
– Všeobecné lekárstvo, Pediatria, Ortopédia

Prezentovanie a prednášanie o výrobkoch a ich vlastnostiach.
Udržiavanie a budovanie dobrých vzťahov s lekármi a inými zdravotníckymi pracovníkmi.
Sledovanie a monitorovanie trhu, konkurenčných činností.
Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov vo zverenom regióne.
Reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému pracovníkovi.

služobný automobil, telefón, notebook

Životopis spolu s fotografiou a motivačným listom zasielajte e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

N/A

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ambiciózneho, cieľavedomého reprezentanta s predpokladom úspešného zvládnutia kladených nárokov naňho.
Samostatnosť, flexibilita, "can do" personality, výborné komunikačné predpoklady, organizačne zdatný, záujem sa vzdelávať a rozvíjať profesionálne zručnosti, výborné predpoklady na rozvoj interpersonálnych vzťahov.

International pharmaceutical company with a solid corporate culture and attractive product portfolio in the growth phase.
Field: internal medicine, diabetology, gastroenterology, pain treatment, urology, ophthalmology, OTC.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hetešová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1442487   Dátum zverejnenia: 30.11.2016