Skladník / Žeriavnik

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 100 EUR/mesiacMzda obsahuje základnú časť + výkonnostné odmeny, kde výška odmien závisí od množstva predisponovaného materiálu. Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, nedeľu je vyplácané nad rámec Zákonníka práce. Odvíja sa od priemernej mzdy zamestnanca, nie od minimálnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu. Do nášho expedičného skladu na pracovisku v priemyselnom parku Bočiar hľadáme nových kolegov.
Žeriavnický preukaz tr. A-3+D.O a preukaz viazača bremien podmienkou.
Hlavné pracovné činnosti:
- príjem a výdaj materiálu
- manipulácia s materiálom v sklade
- balenie oceľových pások, zvitkov a hrán a príprava na expedíciu
- viazanie bremien
- výdaj výrobkov a nakládka kamiónov.
- evidencia materiálu a pohybov v informačnom systéme (nutné základné zručnosti pri obsluhe PC)
- práca v režime nepretržitej prevádzky (denná, nočná, voľno, voľno) - 12 hodinové pracovné zmeny s dvoma prestávkami na odpočinok. Práca aj počas sobôt, nedieľ a sviatkov.
Činnosti v sklade sú vykonávané za pomoci vysokozdvižného vozíka a mostového žeriavu, preto je nutnosťou oprávnenie na obsluhu týchto zariadení.

- pracovná zmluva na plný pracovný úväzok
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- príspevok zamestnávateľa na kartu Multisport,
- výkonnostné odmeny, polročné a ročné odmeny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. V predmete správy prosím uveďte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Oslovíme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
O našej spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na www.valpro.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, žeriavnik

Počet rokov praxe

1

Pre obsadenie pracovnej pozície je dôležitá prax v obsluhe mostového žeriavu. Obnovenie platnosti osvedčenia zabezpečíme po vzájomnej dohode.
Preukaz o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV výhodou
Schopný práce v noci, práce vo výškach

Ďalšie predpoklady a zručnosti:
- znalosť práce s počítačom - základné zručnosti (nie je podmienkou)
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- schopnosť počúvať s porozumením
- zodpovednosť
- technické myslenie
- pozornosť

Spoločnosť vznikla v roku 1998 so zameraním na procesing v oblasti delenia materiálov. V súčasnosti sa zaoberáme delením zvitkov valcovaných za tepla, zvitkov valcovaných za studena a pozinkovaných zvitkov na priečnych a pozdĺžnych deliacich linkách. Okrem samotného delenia sa za pomoci technológie ťahového rovnania, špecializujeme na zvýšenie pridanej hodnoty deleného materiálu. V tejto oblasti sme jedným z hlavných lídrov v Európe

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Tomečeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4731037  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac