Projektant dopravných stavieb - cestár

VALBEK&PRODEX, spol. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mesačný plat od 900 do 2 000 € brutto podľa praxe a zaradenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektant v odbore dopravné stavby so špecializáciou na cestné komunikácie (cestár).
- Projektovanie ciest, diaľnic

- Práca na plný úväzok na dobu neurčitú
- 13. plat
- 14. plat
- Ďalšie prémie podľa vykonanej práce
- Odmeny pri životných jubileách
- Odmeny za individuálne vzdelávanie
- Ročná valorizácia platu minimálne vo výške inflácie
- Prispievanie do III. piliera
- Nadštandardná výška príspevku na stravovanie
- Pohyblivá pracovná doba
- Podpora športových aktivít zamestnancov
- Ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy

Podmienkou je ukončené univerzitné vzdelanie (stavebná fakulta) odbor inžinierske konštrukcie a dopravné stavby (prípadne obdobné so zameraním na dopravné stavby - cesty). V prípade záujmu zašlite žiadosť so stručným životopisom na email: [email protected]. Kontaktovaní budú iba uchádzači ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Autorizačné osvedčenie I2 alebo A2 pre danú profesiu "cestár" a prax v projekcii vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, dopravné stavby

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť VALBEK&PRODEX, spol. s.r.o. vznikla v máji 2020 zlúčením spoločností Valbek s.r.o. a PRODEX spol s.r.o., ktoré sú súčasťou skupiny VALBEK-EU. Máme víziu o vytvorení jednej spoločnej a silnej projekčnej firmy so širokým záberom profesií.
V rámci nášho portfólia sa zameriavame na koľajovú dopravu, pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, pozemné stavby a ekológiu. Projektujeme cesty, rýchlostné cesty, diaľnice, ďalšiu pozemnú infraštruktúru, napr. cyklotrasy. K našej ponuke komplexnosti služieb patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.
Podrobnosti nájdete na stránke www.valbekprodex.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 897840  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačný plat od 900 do 2 000 € brutto podľa praxe a zaradenia.