Projektant/projektantka silničních staveb

VALBEK-EU, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

  • projekční činnost při přípravě silničních staveb

CO NABÍZÍME V RÁMCI PRÁCE?

  • zajímavou práci při řešení významných staveb

  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu

  • možnost profesního růstu, dlouhodobá perspektiva

  • motivující odměna dle pracovních výsledků, znalostí a zkušeností uchazeče

  • podpora systému vzdělávání - tvrdé a měkké dovednosti

  • široká nabídka zajímavých zaměstnaneckých benefitů

  • práce na plný nebo částečný pracovní úvazek

  • stabilní a prestižní práce

SPLŇUJETE POŽADAVKY?

  • VŠ, SŠ vzdělání stavebního směru

  • flexibilita a pozitivní přístup k novým úkolům

  • řidičský průkaz skupiny B

  • zkušenosti a praxe v oboru výhodou

  • znalost AJ/NJ výhodou

Nástup

  • dle dohody

Lokalita

  • Perucká 2481/5, PRAHA

V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na adresu, email naší společnosti nebo rovnou odpovězte (viz níže) prostřednictvím tohoto portálu. Vyrozumění očekávejte do týdne po ukončení výběrového řízení, které bude zastaveno nejpozději dne 25.11.2016. Účastníci, kteří postoupí do II. kola výběrového řízení, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2780795  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.