Logo Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Právnik

Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava, tvorba a pripomienkovanie zmlúv rôzneho typu podľa
pokynov nadriadeného zamestnanca
• Príprava, pripomienkovanie právnych dokumentov rôzneho typu
podľa pokynov nadriadeného zamestnanca
• Kontrola plnenia zmlúv spoločnosti
• Príprava právnych analýz, vyjadrení a stanovísk
• Právne rešerše
• Vybavovanie žiadostí o informácie podľa zákona č. 211/2000 Z.z.
o slobodnom prístupe k informáciám (zákon o slobode
informácií) v znení neskorších predpisov
• Právna podpora pre iné oddelenia spoločnosti (registratúra,
ekonomické, organizačné, majetkovoprávne a ostatné útvary
spoločnosti)
• Komunikácia s úradmi, štátnymi orgánmi, štátnymi podnikmi a
inými subjektami
• Plnenie ďalších úloh v zmysle požiadaviek od nadriadených
zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Dôkladná znalosť slovenského právneho prostredia
Argumentačné a analytické zručnosti, schopnosť logického a kritického myslenia
Zručnosť tvoriť písomné dokumenty
Komunikačné a prezentačné zručnosti
Zameranie na detail
Aktívny prístup k riešeniu zadaných úloh, iniciatívnosť
Pozitívny prístup k práci aj ku kolegom
Odbornosť, precíznosť, dôslednosť
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
Skúsenosti s oblasťou stavebného práva a práva nehnuteľností vítané
Skúsenosti s oblasťou práva verejného obstarávania vítané
Znalosť práce na PC, najmä MS Office, MS Windows
Advokátska skúška je vítaná

Spoločnosť Valaliky Industrial Park, s.r.o. je nositeľom osvedčenia o významnej investícii na realizáciu investičného projektu „Strategické územie Valaliky“ a investičného projektu „Strategické územie Valaliky – rozvoj verejných služieb“.

Kontakt

ID: 4794622  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac