Plánovač výroby

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a kontrola skladov modulov a hotových výrobkov na dennej báze pre rôzne druhy modulov a hotových výrobkov, pohyby skladov a výrobnej kapacity tak, aby boli dosiahnuté požadované zásoby v skladoch
- koordinácia a podpora zavádzania nových výrobkov a eliminovať nepotrebné mo-duly a hotové výrobky
- optimalizácia skladových zásob
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie prípadných problémov súvisiacich s dodávkami požadovaných modulov a hotových výrobkov a zmenami požiada-viek zákazníkov
- objednávanie prepravy
  • koordinácia dodávok
- dodržiavanie predpisov BOZP a PO
- dodržiavanie interných predpisov a smerníc
- vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca

  • istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii vykurovacej techniky
  • možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
  • výborné pracovné podmienky, plat dohodou
  • práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
  • bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre zodpovednosť
Spoľahlivosť, Komunikácia, Orientácia na hodnoty
Spolupráca, Dodržiavanie pravidiel, Zvládanie konfliktov
Znalosť kapacitného plánovania výhodou

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 3047233  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou