Pracovník internej logistiky - vodič nízko a vysokozdvižného vozíka

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď (ASAP)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne a bezpečné uskladnenie materiálu v súlade s požiadavkami
- zodpovednosť za správne a bezpečné vyskladňovanie materiálu
- zabezpečenie plynulého zásobovania výrobných liniek materiálom

- bezplatná firemná doprava do zamestnania (zo smerov V. Hradná, Svinná, Dubodiel, Tr. Jastrabie, Mitice, Mníchova Lehota, Hámre, Tr. Turná, Tr. Stankovce, Trenčín-JUH-Stanica-Hasičská-Električná, Opatovce, V. Bierovce)
- bohatý sociálny a benefitný program
- práca v mladom kolektíve
- hodinová sadzba + príplatky

Informácie o výberovom konaní

Ide o ponuku práce na dobu určitú.
Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme priamo telefonicky vybraných uchádzačov!
Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, manuálna zručnosť, pozornosť
- flexibilita, zodpovednosť
- vlastník VZV, NZV preukazu

VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
(prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne približne 3 milióny modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3000/1
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829397   Dátum zverejnenia: 28.11.2016