Finančný kontrolór

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za sledovanie a analýzu nákladov a výnosov spoločnosti, krátkodobé a dlhodobé plánovanie, za prípravu a sledovanie rozpočtu
- výpočet výšky investícií a ich návratnosť
- podieľanie sa na príprave mesačných reportov pre vedenie spoločnosti a pre centrálu
- zodpovednosť za cenové kalkulácie nových výrobkov a ich kontrolu
- sledovanie a analyzovanie stavu skladových zásob
- evidencia majetku spoločnosti

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov, jazykových kurzov
- práca v mladom kolektíve
- primerané platové ohodnotenie
- bohatý sociálny program

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

finančného kontrolingu
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- pokročilá znalosť Microsoft Excel
- anglický jazyk - aktívne
- znalosť SAP, skúsenosti z oblasti účtovníctva a finančného kontrolingu výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, analytické schopnosti

VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
(prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne približne 3 milióny modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3000/1
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732928   Dátum zverejnenia: 22.9.2016