Skupinový vedúci výroby (zodpovedný za určený segment výroby)

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie výroby na zmene v súlade s definovanými pracovnými postupmi, požiadavkami kvality a výrobným plánom
- zodpovednosť za riadenie vedúcich výrobných liniek a spolupracuje pri riadení obsluhy výrobných liniek
- zodpovednosť za dodržiavanie poriadku a všetkých interných pravidiel týkajúcich sa výroby na svojej zmene
- monitorovanie a vyhodnocovanie predpísaných ukazovateľov (napr. efektivitu ...) a v prípade ich neplnenia vykonávanie nápravných opatrení v spolupráci so zodpovednými pracovníkmi
- aktívna spolupráca pri implementácii a udržiavaní interného výrobného systému
- vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov
- práca v mladom kolektíve
- primerané platové ohodnotenie
- bohatý sociálny program

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ, VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické a logické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť rozhodovať a zaujať stanovisko, riadenie tímu (majstri a obsluha výrob. liniek)
- 5S, Kanban, Heijunka, nástroje kvality (Ishikawa, Pareto, ...),
- znalosť SAP výhodou

VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
(prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne približne 3 milióny modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3000/1
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2179877   Dátum zverejnenia: 22.11.2016