Údržbár - elektrotechnik / technik skrutkovacích zariadení

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o skrutkovaciu techniku (úpravy parametrov, riešenie technických problémov)
  • zabezpečovanie elektrotechnických opráv na technologických zariadeniach
  • výroba / úpravy el. rozvádzacích skríň technologických zariadení
  • realizovanie zmien a vylepšení na technologických zariadeniach
  • nastavenie a dodržiavanie procesných a prevádzkových parametrov strojov a zariadení podľa procesných špecifikácií
  • starostlivosť o náhradné diely, špecifikácia alternatívnych riešení počas opráv
  • vykonávanie prediktívnej údržby TPM

  • istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii tepelnej techniky
  • možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
  • výborné pracovné podmienky, plat dohodou
  • práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
  • bohatý sociálny program
  • nástup do zamestnania dohodou

Žiadame záujemcov, aby reflektovali na ponuku iba ak spĺňajú požadované kritériá.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • preškolenie na vyhlášku č.508/2009 Z.z. – niektorý z §21, §22, §23, §24
  • skúsenosti so skrutkovacou technikou vítané (nie sú podmienkou)
  • čítanie technickej dokumentácie
  • precízna manuálna zručnosť
  • samostatnosť a schopnosť riešiť technické problémy
  • výkon opráv počas pohotovosti
  • ochota pracovať na zmeny

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 1817978  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou