Účtovník všeobecný

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 6, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a spracovanie agendy účtovníctva vrátane materiálového.
Príprava a kompletizácia podkladov a dokladov na zaúčtovanie.
Kontrola formálnej a vecnej správnosti účtovných dokladov.
Zabezpečenie výstupov zodpovedajúcich platnej legislatíve.
Zostavenie účtovnej závierky.
Spracovanie daňového priznania (DzP PO, DPH, daň z motor.vozidiel, daň z nehnuteľnosti).
Zabezpečenie podkladov pre konsolidáciu.
Iné činnosti podľa pokynov priameho nadriadeného.
Zodpovednosť za správnosť a včasnosť vykonávaných činností.

podľa platnej Kolektívnej zmluvy...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu - potvrdzujúce maily nezasielame.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- všeobecná znalosť predpisov z oblasti daní a fakturácie,
- účtovné doklady a ich evidencia a daňová evidencia
- majetok podnikateľského subjektu, jeho inventarizácia, odpisovanie

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3023308  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou