Vodič/strojník

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Hlinská 40, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti vodiča alebo strojníka.

vodič - vodič sklápača, autožeriavu, hydraulickej ruky, SPO

strojník - gréder, gréder s GPS, manipulátor, dózer

Jedná sa o vzájomne kumulatívnu pozíciu.

Spoločnosť má uzavretú podnikovú kolektívnu zmluvu, z ktorej vyplývajú rôzne benefity pre zamestnancov vrátane odmeňovania.

Vopred ďakujeme za všetky doručené životopisy. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané podmienky výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

1

Vlastnenie strojníckeho preukazu na príslušné skupiny.
Vodiči aj platné psychotesty, kartu vodiča, kvalifikačnú kartu vodiča a zdravot. spôsobilosť.

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2667344  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou