Účtovník všeobecný

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Hlinská 40, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a spracovanie agendy účtovníctva a riadenia financií
- príprava a kompletizácia podkladov a dokladov na zaúčtovanie
- zostavovanie účtovnej závierky a predpísaných príslušných výkazov podľa IFRS
- zostavovanie všetkých bežných druhov daňových priznaní....

podľa platnej Kolektívnej zmluvy....

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu - potvrdzujúce maily nezasielame.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

5

znalosť podvojného účtovníctva - prax min. 5 rokov
znalosť daňových zákonov - DPH, daní z príjmov právnických osôb,
ekonomika podnikateľského subjektu všeobecne,
účtovné doklady a ich evidencia a daňová evidencia,

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2267079  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou