Materiálový disponent

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Čadca, okres Čadca
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie príjmu, výdaja a predaja materiálu.
Dodržiavanie procesu skladovania a nakupovania podľa ISO 9001.
Evidovanie dohodnutého pohybu účtovných dokladov.(prijem a vydaj tovaru v sklade).
Evidovanie stavu zásob materiálu. Kontrola fyzického stavu zásob na skladoch.
Hodnotenie stavu zásob a pohybov v skladovom hospodárstve.
Zúčastňovanie sa a pripravovanie podkladov pre inventarizáciu stavu zásob a tovarov.
Spracovávanie a postupovanie dokladov na reklamačné konanie.
Vedenie dokumentácie a podkladov na účtovnú evidenciu.
Zodpovednosť za správnosť údajov vložených do účtovníctva.
Zodpovednosť za pridelený investičný majetok.
Zodpovednosť za riadne vedenie evidencie a archiváciu dokumentov a protokolov.
Zodpovednosť za riadne vedenie evidencie majetku.
Zodpovednosť za časť správy majetku.
Koordinácia spolupráce medzi úsekom nákupu a žiadateľom (stavba, odborné strediská), potreba materiálu, HMG atdˇ...
Aktívna komunikácia s THP pracovníkmi na stavbe (PM, stavbyvedúci, majster).
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, požiarnych predpisov a predpisov OŽP
Zodpovednosť za správnosť a včasnosť vykonávaných činností.
Činnosti podľa pokynov priameho nadriadeného v súlade s vnútropodnikovými predpismi a zmluvnými podmienkami.

podľa platnej kolektívnej zmluvy...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu - POTVRDZUJÚCE MAILY NEZASIELAME.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, flexibilita, vykonávanie kvalifikovaných rozhodnutí, uplatňovanie zásady efektívneho vynakladania finančných prostriedkov,
osobná komunikácia, spoľahlivosť...
- legislatívne predpisy v oblasti skladového hospodárstva, účtovníctva výhodou, znalosti ERP systémov Navision, SAP výhodou
- znalosti z oblasti systému riadenia kvality
- ochrana osobných údajov, evidencia, registratúra a archivácia dokumentácie
- trh, jeho subjekty a ich správanie
- logistika v skladovom hospodárstve a riadení zásob

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2073096  Dátum zverejnenia: 8.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou