Technický poradce pro tepelná čerpadla a odvlhčovače

VÁGNER POOL s.r.o.

Místo práce
Vestec, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní člověk, který se nebojí učit novým věcem a o své znalosti se podělit s ostatními? Jste týmový hráč, ale umíte své projekty dotáhnout do konce? Pak můžete být tím koho hledáme.

Koho hledáme?

Pro podporu kvalitních výrobků v oblasti vytápění bazénů a dávkování chemie přijmeme technika / poradce s relevantními zkušenostmi. Ideální kandidát by měl mít následující profil:

Požadavky na kandidáty

  • praxe v oblasti vytápění/chlazení a tepelné výměny
  • zkušenost s tepelnými čerpadly
  • prozákaznický přístup, schopnost jednat s lidmi

Výhodou je

  • zkušenost s dávkovacími systémy
  • zkušenost s inteligentním řízením domů / věcí
  • schopnost pracovat s elektrickými spotřebiči vč. zapojení
  • analyticko-konstruktivní myšlení pro možnost vývoje vlastních aplikací
  • obchodní zkušenosti velkou výhodou, ale ne podmínkou
  • angličtina nebo ruština na komunikativní úrovni

Úspěšný kandidát se může těšit na:

Náplň práce

  • technická podpora servisu včetně vývoje aplikací a vlastních výrobků
  • případná komunikace přímo s výrobci
  • koordinace vývoje společných produktů pod vlastní značkou
  • zákaznická podpora technického zaměření
  • účast na dlouhodobých testech a výzkumech
  • po zapracování úzká spolupráce s kolegou - specialistou na inteligentní řízení a dávkování, sdílení informací a vědomostí
  • výhledově vytvoření malého týmu pro oblast inteligentního řízení
  • technická hlášení, spolupráce při přípravě katalogů, návodů a podkladů pro školení
  • technická školení pro zákazníky (bazénáře) - příprava a koučink

Co nabízíme?

  • Zaměstnání na HPP u stabilní a dlouhodobě ziskové české společnosti
  • Důkladné zaškolení v ČR a podle potřeby i v zahraničí
  • Skvělý a přátelský kolektiv
  • Férové vedení firmy
  • Cesty po ČR i do zahraničí
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nadprůměrnou výplatu, nastavenou podle prokázaných schopností a efektivity

Zaujala Vás tato nabídka a máte požadované zkušenosti? Pak se s Vámi rádi setkáme na pohovoru u nás ve společnosti Vágner Pool.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2865963  Dátum zverejnenia: 27.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.