Obchodně-technický poradce pro značku ZODIAC

VÁGNER POOL s.r.o.

Místo práce
Vestec, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Součástí společnosti Vágner Pool je exkluzívní zastoupení výrobků ZODIAC v České republice, pro které hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici technicko-obchodního poradce. Úspěšný kandidát se stane pravou rukou Brand Managera značky ZODIAC pro ČR a Slovensko a pomůže dále budovat zastoupení značky, jež je pojmem nejen ve světě bazénové techniky.

Hledáte zaměstnání ve firmě, jejímž základním stavebním kamenem je princip fair play?
Máte rádi obchod a základy běžné techniky Vám nejsou úplně cizí?
Jste člověk, jenž nevytváří zbytečné konfliktní situace, ale nebojí se říci svůj názor?
Máte chuť se stát součástí fungující ryze české firmy?
Umíte slušně anglicky a nebojíte se anglicky komunikovat?

Pak můžete být tím, koho hledáme.

Popis pozice

Obchodně-technický poradce bude mít na starost aktivity v následujících oblastech:

Obchod

  • Obchodní jednání v sídle společnosti a přímo u odběratelů
  • Monitoring trhu a konkurence
  • Produktová školení v sídle firmy i u odběratelů

Office

  • Výkaznictví a reporting, plánování
  • Tvorba individuálních cenových nabídek
  • Monitoring a korekce cen na partnerských e-shopech
  • Objednávání zboží a náhradních dílů od dodavatele (ZODIAC France), sledování skladu
  • Řešení a sledování objednávek a reklamací u dodavatele (ZODIAC France)

Customer Care & Tech Support

  • (Key) Account Manager – hlavní kontaktní osoba pro zákazníky
  • Péče o zákazníky v terénu – nastavení technologií, spuštění do provozu
  • Telefonické a mailové konzultace technického rázu (základní poradenství)
  • Prodejní i technická školení v sídle společnosti i u zákazníka

Eventy v ČR a zahraničí - nárazově

  • Příprava a koordinace tuzemských akcí a Dne otevřených dveří firmy Vágner Pool
  • Příprava a zajištění prezentace značky na mezinárodních veletrzích

Úspěšný kandidát může očekávat:

  • Zaměstnání na HPP u stabilní a dlouhodobě ziskové české společnosti
  • Důkladné zaškolení v ČR i u firmy ZODIAC ve Francii
  • Skvělý a přátelský kolektiv
  • Férové vedení firmy
  • Cesty po ČR i do zahraničí
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nadprůměrnou výplatu, nastavenou podle prokázaných schopností a efektivity
  • Možnost profesního růstu

Vaše životopisy zasílejte na kontaktní e-mail uvedený níže. Budeme se snažit odpovědět všem uchazečům; nedostanete-li však od nás odpověď do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči.
Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2843893  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.