Špeditér / Disponent/ Manažér

VADUAL, a. s.

Log.centrum VADUAL- Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján - TOTO je miesto výkonu práce-, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Senica, okres Skalica, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.000-1.500 EUR, podľa znalostí a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Komunikácia so zákazníkmi, dispečermi a vodičmi
•Zabezpečovanie vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy tovarov.
•Prijímanie objednávok na prepravu
•Sledovanie dostupnosti vozidiel a ich vyťažovanie.
•Zadávanie údajov do informačného systému.
•Pripravovanie podkladov na fakturáciu.
•Administratívne práce súvisiace s dopravou

príjemný kolektív, stravné lístky, firemný mobil, možnosť ubytovania v areáli firmy Vadual

prosím životopis zasielať len tí, ktorí máte prax s prácou špeditéra= vyťažovanie kamionov, komunikácia so zákazníkmi a vodičmi, atď. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- prax v doprave a špedicii
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- flexibilita
- práca s PC, MS Office

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2416487  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000-1.500 EUR, podľa znalostí a schopností uchádzača