Asistentka riaditeľa

VADUAL, a. s.

Miesto práce
Moravský Svätý Ján, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

asistentské práce spojené s riadením firmy a s ekonomickou agendou, zabezpečovanie chodu kancelárie a pracovného programu konateľa spoločnosti, vyhodnotenia, analýzy - práca s PC a ekonomickým softvérom Money S3, práca súvisiaca s dopravou a špedíciou, komunikácia s poisťovňami

Stravné lístky, príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, ovládanie MS Office, prax v dopravnej firme vítaná

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2537756  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - upresnené pri osobnom pohovore