Vodič skupiny C - rozvozy: a) Záhorie ; b) A, CZ, SK, H

VADUAL, a. s.

Logistické centrum VADUAL, Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica, Juhomoravský kraj, Okres Břeclav, Okres Hodonín
Termín nástupu
ihned
800-1.400 EUR NETTO, závisí na zamestnancovi a jeho ochote pracovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vodič malého chladiarenského vozidla s vodičským oprávnením skupiny "C"

a) rozvozy len po území Západoslovenského kraja
b) rozvozy na území : západné Slovensko, Rakúsko-Wien, Česká Republika-Praha, Maďarsko- Budapešť (len do centrálnych skladov BILLA, KAUFLAND, AHOLD, atď.)

výborné motivujúce mzdové podmienky
možnosť ubytovania
výhodná pracovná doba
pravidelné rozvozové linky
voľné víkendy
každý večer doma
dobrý pracovný kolektív
seriózne jednanie

práca je najvhodnejšia pre uchádzačov z okolia Moravského Sv. Jána kvôli dochádzaniu, alebo pre vzdialenejších uchádzačov ponúkame aj ubytovanie priamo v areále firmy Vadual, a.s., víkendy sú voľné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

flexibilita
spoľahlivosť
bezúhonnosť
ochota

tachografová karta vodiča- ak nemá, pomôžeme vybaviť
kvalifikačná karta vodiča(tzv. KKV karta)- ak nemá, pomôžeme vybaviť
psychotesty- pomôžeme vybaviť
zdravotný preukaz- pomôžeme vybaviť

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2078914  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1.400 EUR NETTO, závisí na zamestnancovi a jeho ochote pracovať