Mzdový účtovník

VADUAL, a. s.

Ružová 228, 908 71 Moravský Svätý Ján, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy
- prihlasovanie, odhlasovanie a hlásenie zmien príslušným úradom
- spracovanie dane z príjmov zo závislej činnosti, daňových bonusov, nezdaniteľných častí základov dane
- spracovanie sociálneho poistenia, ELDP
- spracovanie zrážok z čistých miezd, vrátane exekúcií
- spracovanie mesačných a ročných výkazov, prehľadov a hlásení
- ročné zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti
- práca v exceli a v mzdovom programe

Nadštandardné ohodnotenie, príjemný kolektív

Miesto výkonu práce je v obci Moravský Svätý Ján. Ľahko dostupné zo železničnej stanice ( 8 minút chôdze).

Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, samostatnosť, analytické myslenie, orientácia na detail, schopnosť pracovať pod stresom. VŠ nie je podmienkou

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1975752  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou