Údržbár plynových zariadení/zváranie plynom

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Horná Streda 1325/14, 91624 Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-analýza chýb a porúch v peciach a plynových zariadeniach
-vykonávanie údržby zariadení /tesnosť, tlakové skúšky na cievkach a častí súvisiacich s bezpečnosťou zariadenia/
-výroba náhradných dielov podľa návodu, náčrtu, vzoru alebo inštrukcie
-špecifikácia náhradných dielov
-dodržiavanie právnych predpisov a noriem EÚ
-odpájanie elektrických zariadení
-vykonávanie bezpečnostných kontrol na peciach pred uvolnením do prevádzky a vykonávanie údržby počas výrobného procesu
-údržba a oprava na plynovodoch a vodivých častiach zariadení podľa plánov údržby

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na dopravu
- firemné akcie, benefity
- 13.ty plat

Ak vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite prostredníctvom kontaktného formulára, emailom, poštou. Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- oprávnenie na zváranie plameňom
- prax, práca s PC vyžadovaná

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3151537  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou