Prevádzkový elektrikár

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Horná Streda 1325/14, 91624 Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadá a opravuje chyby pri všetkých strojoch a strojných zariadení
- objednáva náhradné diely
- vykonáva malé elektrorekonštrukcie
- vykonáva plánovanú elektroúdržbu a elektroservis
- podieľa sa na odstraňovaní závad a nedostatkov, ktoré vyplynuli z východiskových a priebežných revízií
- zabezpečuje a vykonáva pravidelné revízie na strojoch a technologických výrobných zariadeniach vrátane drobného elektrického náradia a všetkých elektrospotrebičov podľa platných predpisov a noriem

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- firemné benefit
- kultúrne a športové aktivity
- 13.ty plat
- zabezpečená autobusová doprava na trasách Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Vrbové, Čachtice

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- spoľahlivosť

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2945544  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou