Zoraďovač

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavuje výrobné a technologické zariadenia, prípravky, montážne linky a automaty
- vykonáva údržbu výrobných zariadení a prípravkov
- kontroluje stanovené parametre zverených zariadení a následne kontroluje parametre výrobkov
- účtuje v informačnom systéme (vykonáva spätné hlásenia), zodpovedá za správne zaúčtovanie údajov v informačnom systéme
- vyskladňuje, pripravuje a balí materiál
- hlási chyby, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kvalitu výroby
- pracuje s chemickými látkami

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- firemné benefity
- pestrý kultúrny a sociálny program
- 13.ty plat

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stroj./elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- technická gramotnosť
- prax v oblasti strojárskej výroby - vítaná

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2687390  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou