Majster odbornej výchovy pre žiakov duálneho štúdia

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor:
- Mechatronik
- Priemyselný mechanik

- kompenzácia nákladov na dopravu
- 13. plat
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové aktivity
- pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, DPŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- znalosti z oblasti mechatroniky a priemyselnej mechaniky
- samostatnosť
- viacročná prax v odbore

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2060940  Dátum zverejnenia: 25.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou