IT Technik

Václav Iľov - Watel

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600€ fix, 400€ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kooperácia na servise a výstavbe vysielačov, inštalácia elektrického a dátového vedenia
- zapájanie a konfigurácia zariadení v internetovej sieti
- odstraňovanie porúch na koncových zariadeniach u zákazníka

- bezplatné využívanie produktov a služieb spoločnosti
- zamestnanecké benefity, trinásty plat
- služobný notebook, mobil, auto
- práca v príjemnom kolektíve

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
DO SUBJEKTU SPRÁVY PROSÍM UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE.

Do životopisu vložte nasledovný text:
"Týmto dávam svoj dobrovoľný súhlas spoločnosti Watel s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce a to v zmysle zákona podľa § 11 zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti z oblasti elektroinštalácie, elektrických rozvádzačov
- vzdelanie pre odbornú spôsobilosť v elektrotechnike
- znalosť WIFI technológie, prípadne prax v oblasti správy a nastavovaní dátových zariadení veľkou výhodou
- tímový hráč, spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť sa vzdelávať

poskytovanie internetových a dátových sluzieb

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3155499  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ fix, 400€ variabilná zložka