Vodič - sk. C

V.P.F. MEDIUM s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
36. KT.
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru v rámci SR, ČR, PL, HU nákladným vozidlom kategórie N2 (do 12t)
- manipulácia s tovarom - nakládka, vykládka, zodpovednosť za uloženie tovaru vo vozdile
- starostlivosť o zverené vozidlo
- príležitostný rozvoz zákazníkom dodávkou do 3,5t v rámci stredného Slovenska

- zázemie stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- finančné ohodnotenie naviazané na výsledky spoločnosti a podľa výkonu práce zamestnanca
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie posielať na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Uprednostnení budú uchádzači o zamestnanie s trvalým pobytom v Banskej Bystrici a blízkom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii vodič nákladného vozidla nad 3,5t podmienkou - min. 2 roky
- platná karta vodiča
- platné psychotesty a absolvovaný kurz vodičov z povolania
- platný doklad o zdravotnej spôsobilosti
- ochota a chuť pracovať
- časová flexibilita (viacdenné služobné cesty) a prispôsobivosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi

Veľkoobchodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu, v oblasti stavebného, nábytkového a železiarskeho tovaru a potrieb pre domácnosť. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001 – ISO14001.
V súčasnosti zásobujeme niekoľko stoviek predajní - železiarstva, stavebniny, záhradkárske predajne. Firma má tri pobočky - Bratislava, Banská Bystrica, Košice , kde sa na Vás teší náš vyškolený a odborne zdatný team vyznávajúci hodnoty férovej a pozitívnej atmosféry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2203191  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou