Skladník

V.P.F. MEDIUM s.r.o.

Zvolenská cesta 37, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prebierka tovaru pri príjme,
- manipulácia s tovarom,
- vychystávanie tovaru zákazníkom pobočky,
- vychystávanie tovaru pre prevádzky v BA a KE,

- zázemie v stabilnej, prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej sa spoločnosti
- seriózny prístup zo strany zamestnávateľa
- ponúkame byť súčasťou mladého a dynamického tímu
- všetky sociálne výhody vyplývajúce zo zákona
- finančné ohodnotenie podľa výkonu a plnenia si pracovných úloh
- možnosť kariérneho postupu v rámci riadenia skladu

Uchádzačov o pracovnú pozíciu žiadame, aby svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielali na e-mailovú adresu [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- tresná bezúhonnosť, spoľahlivosť, slušné správanie,
- časová flexibilita,
- primeraná fyzická zdatnosť, zručnosť, pracovné návyky,
- zmysel pre poriadok, precíznosť,
- skúsenosť s prácou v sklade výhodou,
- komunikatívnosť, samostatnosť.

Veľkoobchodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu, v oblasti stavebného, nábytkového a železiarskeho tovaru a potrieb pre domácnosť. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001 – ISO14001.
V súčasnosti zásobujeme niekoľko stoviek predajní - železiarstva, stavebniny, záhradkárske predajne. Firma má tri pobočky - Bratislava, Banská Bystrica, Košice , kde sa na Vás teší náš vyškolený a odborne zdatný team vyznávajúci hodnoty férovej a pozitívnej atmosféry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1345252  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou