Referent/referentka technickej prípravy výroby

V I K O spol. s r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Považská Teplá
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacod 1100€/mesiac - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • čítanie a spracovanie výkresovej dokumentácie,
  • kontrola a návrhy úprav technologických postupov a časov,
  • optimalizácia výrobných procesov,
  • spolupráca s konštrukčným a obchodným oddelením,
  • administratívne práce.

  • stabilná práca,
  • príjemný pracovný kolektív,
  • možnosť stravovania v spoločnosti,
  • teambuildingy,
  • pitný režim (káva/čaj).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo alebo technické vzdelanie - výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • čítanie výkresovej dokumentácie - základná znalosť,
  • profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
  • komunikatívnosť.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Hlavným výrobným programom je výroba, montáž oceľových konštrukcií, ako sú priemyselné haly, skladové a administratívne objekty. Zabezpečujeme komplexnú dodávku od spracovania dielenskej dokumentácie, cez výrobu, povrchovú úpravu až po montáž u zákazníka.
Okrem oceľových konštrukcií máme samozrejme veľké skúsenosti aj s výrobou rôznych iných zámočníckych výrobkov. Kvalitu našich výrobkov zaručujú vyškolení odborníci či najmodernejšie zariadenia vo výrobe, čo dokazujú aj certifikáty, ktorých sme držiteľom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4708896  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac