Logo V a V Akademy, s.r.o.

Inštruktor autoškoly skupín A, B, C, D, E, T a lektor KKV

V a V Akademy, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 10 EUR/hod.- trvanie vyučovacej hodiny 45 min

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v modernej Autoškole VaV ako INŠTRUKTOR

  • vykonávanie praktického výcviku na ktorúkoľvek z uvedených skupín:  A, B, C, D, E, T na našich pobočkách Autoškoly VaV v Prešove, Košiciach, Michalovciach, Trebišove, Humennom
  • v prípade záujmu možnosť viesť teoretickú časť výučby

 Pracujte vo výcvikovom stredisku VaV ako LEKTOR KKV

  • ​základnej kvalifikácie vodičov a pravidelného výcviku vodičov a rozdielových kurzov
    ​odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej dopravy
    ​techniky a prevádzky dopravy

  •  práca v jednej z najväčších autoškôl na Slovensku v priateľskom a dynamickom kolektíve
  •  zamestnávateľ poskytuje svojim inštruktorom jedno z najlepších hodnotení
  •  možnosť použiť firemné auto na príchod a odchod z práce
  •  možnosť rozšírenia ďalších skupín VO za zvýhodnené ceny
  •  ďalšie zaujímavé benefity zo strany zamestnávateľa
  • flexibilná pracovná doba, dá sa zladiť s iným zamestnaním
  • špičkový a moderný vozový park
  • možnosť dohody na konkrétnych podmienkach

Do správy uveďte prosím mesto/mestá, v ktorých máte záujem pôsobiť. Môžete si vybrať z pobočiek Autoškoly VaV: Prešov, Košice, Sabinov, Michalovce, Trebišov, Humenné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pri KKV- súvisiace s ekonomikou a prevádzkou cestnej dopravy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na inštruktora autoškoly:
INŠTRUKTORSKÝ PREUKAZ podľa skupiny, o výučbu ktorej sa uchádzate

Osobnostné predpoklady:

  • príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita

Požiadavky na lektora KKV:

  • stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore doprava, ekonomika, právo a pod.
  • komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • ​nadšenie pre prácu s ľuďmi a odovzdávanie svojich skúseností,
  • ​výborné organizačné schopnosti,
  • schopnosť viesť, motivovať a povzbudzovať druhých​

Spoločnosť V a V Akademy, s.r.o. patrí k členom skupiny VaV, ktorá poskytuje tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačných kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.
Vzdelávacie programy organizujeme pre individuálnych záujemcov, ako aj pre skupiny, mestá a obce, poskytovateľov sociálnych služieb, zamestnávateľov, a pod.

Medzi hlavné výhody našich vzdelávacích programov patrí:
• vysoká kvalita výučby zaručená skúsenými lektormi z praxe
• optimálna dĺžka vzdelávacích programov
• maximálna flexibilita zo strany organizátora
• vzdelávacie programy nastavené podľa individuálnych potrieb klienta
• možnosť úhrady za vzdelávanie na splátky bez navýšenia ceny
• zľavy pre uchádzačov, ktorí sú evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny SR
• e-learningová forma vzdelávania
• dištančné vzdelávanie prostredníctvom platformy Microsoft Office 365 - MS TEAMS,
ktorá umožňuje realizovať online videokonferencie vzdelávania v reálnom čase

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4634016  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.