Reagujte bez životopisu

Hlavní mistr/ová expedice

Uzeniny Příbram, a.s.

Místo práce
Jinecká 315, Příbram I, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás různorodá práce? Přijdete se k nám!
Pro náš výrobní závod Uzeniny Příbram, a.s. hledáme nové kolegy/kolegyně do přátelského týmu na pozici:

MISTR/OVÁ EXPEDICE

Vaší náplní práce bude:

  • zajištění chodu úseku expedice
  • spolupráce s vedoucími výrobního oddělení
  • nástupy a výstupy zaměstnanců
  • kontrola práce mistrů a pracovníků úseku expedice
  • plánování a rozpis směn jednotlivých pracovníků
  • spolupráce s personálním oddělení při tvorbě výplat
  • kontrola stavu a zajišťování kartonů a etiket pro expedici
  • školení zaměstnanců pro práci na jednotlivých strojích
  • řešení problémů, spolupráce s mistry ostatních ůseků
  • lehké administrativní práce spojené s chodem úseku expedice
  • spolupráce s pracovníky údržby
  • odpovědnost za chod celého úseku expedice
  • odpovědnost za dodržování pravidel BOZP na úseku

Naším požadavkem je:

  • SOU / SŠ potravinářského směru (ideálně řezník, kuchař atp.) - výhodou
  • zkušenosti v expedici masného průmyslu - výhodou
  • zkušenost s řízením kolektivu podřízených
  • spolehlivost, loajalitu, dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, smysl pro týmovou spolupráci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilitu zaměstnaneckého pracovního poměru v prosperující společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení s výkonnostními odměnami
  • závodní stravování - zdarma
  • zaměstnanecké nákupy se slevou
  • pravidelné kulturní a firemní akce
  • motivační program ČSOB
  • benefitní balíček T-mobile

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Firemní akce
Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Zetková
Tel.: 739 349 259
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4820924  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc