Zubný lekár referátu lekárskej starostlivosti zdravotníckeho zariadenia

ÚVTOS Ružomberok

Miesto práce
Dončova, č. 6, okres Ružomberok
Termín nástupu
01.02.2017
V zmysle zákona č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje, riadi a organizuje prácu na stomatologickej ambulancii a zubnom laboratóriu ústavu,
- vykonáva liečebnú - preventívnu a dispenzárnu stomatologickú starostlivosť u príslušníkov, zamestnancov ústavu, poberateľov dôchodku z výsluhového zabezpečenia zboru, odsúdených a iné osoby, ktoré o túto starostlivosť požiadali.

stabilný plat
sociálne zabezpečenie príslušníka Zboru väzenskej a justičnej stráže
možnosť získania služobného bytu

Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z.z. v znení neskorších predpisov)
Bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť;
(Bližšie informácie sú uvedené v záložke „Podmienky prijatia a prijímacie konanie“ – http://www.zvjs.sk/?podmienky-prijatia)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

riadiace a organizačné schopnosti
odborné vedomosti a zručnosti
flexibilita
schopnosť pracovať v kolektíve
lojálnosť

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok
Stružnú charakteristiku nájdete na stránke: www.zvjs.sk → register sujektov → ÚVTOS Ružomberok
ID: 2826071  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“).