Odborný pracovník laboratória AAS

Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky

Miesto práce
Matúškova 21, Bratislava
Termín nástupu
15.01.2017
v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v akreditovanom chemickom laboratóriu analýzy hnojív. Vykonáva odbornú činnosť a metodicky riadi laboratórium atómovej absorpčnej spektrometrie, vypracováva a validuje štandardné pracovné postupy a prakticky vykonáva analýzy. Zodpovedá za kvalitu výsledkov slúžiacich ako podklad pre posúdenie zhody skúšaných výrobkov s platnými právnymi predpismi.

o týždeň dlhšia dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické (analytická chémia a skúsenosti s akreditáciou SNAS sú výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

samostatnosť
komunikatívnosť
cieľavedomosť
iniciatíva
rozhodovanie

Rozpočtová organizácia - kontrola a skúšobníctvo poľnohospodárskych produktov.
ID: 2392770  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov