Hlavný radca - odboru životného prostredia a ekologického poľnohospodárstva - zastupovanie počas materskej dovolenky

Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky

Miesto práce
Matúškova 21, Bratislava
Termín nástupu
1. jún 2016
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona 400/2009 Z.z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v odbore štátnej služby ekologická poľnohospodárska výroba, menovite výkon povinností a úloh príslušného orgánu pre ekologickú poľnohospodársku výrobu. Odborná činnosť zameraná na registráciu prevádzkovateľov v systéme ekologickej poľnohospodárskej výrobe, výkon úradných kontrol v teréne u ekologických prevádzkovateľov a v inšpekčných organizáciách. Profesionálna činnosť v administratívnej oblasti spočíva v spracovávaní dokumentov, posudkov, vyjadrení ako aj spracovaní podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti príslušného orgánu. Všetky vykonávané činností sú celoštátneho charakteru. Činnosti sa realizujú v súlade s EÚ právom uplatňovaným pre ekologickú poľnohospodársku výrobu (nariadenia č. 834/2007, 889/2008, 1235/2008, 882/2004)

o týždeň dlhšia dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Komunikácia (jednanie/rokovanie s ľuďmi)
Rozhodovanie
Samostatnosť
Schopnosť pracovať v tíme
Osobnostný rozvoj
Precíznosť
Ochota cestovať
Zmysel pre systémovú prácu

Rozpočtová organizácia - kontrola a skúšobníctvo poľnohospodárskych produktov.
ID: 2252701  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona 400/2009 Z.z. o štátnej službe