Odborný radca - pokusník registrácie pesticídov

Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
jún 2016
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné ucelené odborné činnosti vo vymedzenom úseku. Samostatné odborné spracúvanie návrhov rozhodnutí na autorizačné konanie vrátane zakladania a vyhodnocovania autorizačných pokusov biologickej účinnosti prípravkov na ochranu rastlín v rámci stredoslovenského regiónu podľa zákona č.405/ 2011 Z. z. o rastlinolekárskej starostlivosti a o zmene zákona NR SR č.145/1995 Z. z. o správnych poplatkoch. Rozhoduje o mieste a spôsobe zakladania pokusov s prípravkami na ochranu rastlín v zmysle EPPO metodík a podľa zásad správnej experimentálnej .
Podieľa sa na autorizácii prípravkov na ochranu rastlín pre SR, spracováva agendu k realizácii pokusov. Vykonáva samostatne odborné činnosti podľa zákona o rastlinolekárskej starostlivosti.

o týždeň dlhšia dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, prírodovedecké

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

samostatnosť
komunikatívnosť
cieľavedomosť
iniciatíva
rozhodovanie

Rozpočtová organizácia - kontrola a skúšobníctvo poľnohospodárskych produktov.
ID: 2079672  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe