Lékař - chirurg pro Emergency

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice 1200, 169 02 Praha 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2015 nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce chirurga na perspektivním a progresivně se rozvíjejícím pracovišti Emergency a Traumacentra v prestižním zdrav. zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost vlastních klinických dnů, odborné poradny a služeb v rámci Chirurgické kliniky 2. LF UK a ÚVN
- nadstandardní finanční ohodnocení
- zvláštní a rizikový příplatek
- 5 týdnů dovolené
- práce s moderními přístr. a kvalitním technolog. vybavením
- fin. příspěvky na rekreace, léčebné pobyty, kulturní a sport. akce, masáže, vitamíny, očkování a zdrav. obuv
- kvalitní a cenově výhodné závodní stravování
- výhodné ubytování pro mimopražské
- slevy na zdrav. výkony, slevy v lékárně a prodejně zdrav. potřeb aj.

Informace o náboru

Další informace poskytne primář Emergency pplk. MUDr. Pavel Kupka, tel. 973 203 260, email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chirurg se specializovanou způsobilostí nebo těsně před jejím získáním.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2075703  Dátum zverejnenia: 9.4.2015