Príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podľa odbornej praxe od 792 € (po cca 3 mesiacoch od 855 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná činnosť súvisiaca so zabezpečením eskort väznených osôb mimo stráženého objektu; samostatná režimová činnosť pri zaobchádzaní s väznenými osobami, zabezpečovanie činností v rámci časového rozvrhu dňa a činností na zabezpečenie práv väznených osôb, zabezpečenie ochrany poriadku a bezpečnosti v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v iných objektoch

- zabezpečenie ubytovania a stravovania,
- osobitné ohodnotenie platné pre ozbrojené bezpečnostné zbory,
- 6 až 7 týždňov dovolenky v roku podľa ustanovenia do funkcie,
- rekreácia v zariadeniach zboru,
- zdravotná starostlivosť.

Na začatie prijímacieho konania je potrebné predložiť na personálnu skupinu Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Bratislava :
- písomnú žiadosť o prijatie do služobného pomeru,
- životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- občan Slovenskej republiky,
- zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby,
- ovládanie štátneho jazyka,
- trvalý pobyt na území SR,
- bezúhonnosť a spoľahlivosť.

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zložka pod rezortom Ministerstva spravodlivosti SR. Príslušníci vykonávajú štátnu službu podľa zákona NR SR č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov.
www.zvjs.sk.
ID: 536002  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa odbornej praxe od 792 € (po cca 3 mesiacoch od 855 €)