Príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
734 Sk/mesiac, v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dozor a ochrana v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody Bratislava, ochrana poriadku a bezpečnosti v súdnych objektoch a objektoch prokuratúry.

- zabezpečenie ubytovania a stravovania,
- osobitné ohodnotenie platné pre ozbrojený bezpečnostný zbor,
- 6 až 7 týždňov dovolenky v roku podľa zaradenia,
- možnosti rehabilitácie a rekreácie v zariadeniach zboru,
- zdravotná starostlivosť.

Na začatie prijímacieho konania je potrebné predložiť na personálnu skupinu Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Bratislava:
- písomnú žiadosť o prijatie do služobného pomeru,
- životopis.

Požiadavky na zamestnanca

- občan Slovenskej republiky,
- dobrý zdravotný stav,
- bezúhonnosť a spoľahlivosť.

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zložka pod rezortom Ministerstva spravodlivosti SR. Príslušníci vykonávajú štátnu službu podľa zákona NR SR č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov.
www.zvjs.sk.
ID: 506243  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 734 Sk/mesiac, v závislosti od praxe