Vedúci lekár zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Dukelská štvrť 941/10, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
01.08.2017
dohodou (v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky odbornej praxe )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť v ambulancii primárnej starostlivosti.

- Platová trieda: 6 alebo 8 - podľa dosiahnutého vzdelania (výška ponúkaného platu sa odvíja od dĺžky odbornej praxe),
- 6 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
- garantovaný pravidelný platový postup,
- 100% plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- stravovanie priamo v ústave (0,30 centov/obed, večera),
- sociálny program,
- rekreačná starostlivosť,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru,
- v prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.

Informácie o výberovom konaní

- Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z.z.)
- služobný pomer, vek nad 21 rokov; bezúhonnosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť,
- špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné;

V prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť,

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3032062  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky odbornej praxe )