Zdravotnícky asistent/recepčná v súkromnom zdravotníckom zariadení

Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.

Miesto práce
Antolská, Petržalka
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie ku základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do súkromnej dermatologickej kliniky obsadzujeme pracovnú pozíciu zdravotnej sestry. Pracovnou náplňou bude asistencia lekárom pri laserových zákrokoch, príprava klienta pred zákrokom a následná starostlivosť po zákroku. V rámci pracovnej doby je zahrnutá aj práca v recepcii, objednávanie klientov, podávanie informácií o poskytovaných službách. Pracovná doba je rozvrhnutá na dve smeny, týždeň doobeda od 6:45, týždeň poobede do 19:30. Pracovná doba je 7,45 hod/denne. Víkendy sú voľné.

- absolvovanie všetkých ponúkaných služieb za zvýhodnených finančných podmienok
- priateľský kolektív
- nadštandardné pracovné prostredie
- otvorená komunikácia, hľadanie spoločných riešení
- voľné víkendy a sviatky
- Edenred stravovacia karta, príspevok zamestnávateľa

-bezplatné parkovanie pred klinikou

Informácie o výberovom konaní

CV s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, kozmetika, sociálna práca, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

E-mail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

zmysel pre kolektívnu spoluprácu, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa, schopnosť empaticky komunikovať, výhoda uchádzača so skúsenosťami na dermatologickej klinike

Súkromné zdravotnícke zariadenie, poskytujúce služby v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a dermatokozmetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4380669  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac