Výskumný pracovník v oblasti chemickej fyziky

Ústav experimentálnej fyziky Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Watsonova 47, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výskumné experimentálne aktivity v oblasti rozhrania medzi chémiou a fyzikou hľadáme motivovaného pracovníka s vysokoškolským vzdelaním 2. alebo 3. stupňa, ktorý má vedomosti z chémie a/alebo fyziky. Očakáva sa tvorivosť a schopnosť zaškoliť sa na nové experimentálne metodiky. Súčasťou požiadaviek je dobrá úroveň anglického jazyka.

Ponúkame príležitosť na profesionálny rozvoj, zaujímavé témy, pohyblivú pracovnú dobu

Požadované VŚ vzdelanie II. alebo III. stupňa z fyziky alebo chémie.

Požadované materiály a kontaktné údaje prosím posielajte na adresu marsed@saske.sk. Zoznam požadovaných materiálov: Životopis, kópie diplomov z I., II. resp. III. stupňa VŠ štúdia spolu s dodatkami k diplomom so zoznamom študovaných predmetov a dosiahnutými výsledkami. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. O čase a mieste konania pohovoru budú informovaní mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k práci v laboratóriu a laboratórnej technike. Schopnosť pracovať v rámci flexibilnej pracovnej doby je vítaná.

Ústav experimentálnej fyziky SAV patrí medzi prestížne vedecké organizácie na Slovensku. V rámci ústavu sa rozvíja niekoľko fyzikálnych smerov v oblasti základného a aplikovaného výskumu. Bohatá medzinárodná spolupráca, výborné experimentálne vybavenie predovšetkým zo zdrojov štrukturálnych fondov EÚ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ústav experimentálnej fyziky SAV
Watsonova 47
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1177606   Dátum zverejnenia: 14.9.2016