Telemarketingový pracovník

Úspora do domácnosti s. r. o.

Miesto práce
Ivanska cesta 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
300 - 1300 EUR/mesiac, Fix + Variabilná zložka + Odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj a s ním spojená starostlivosť o zákazníkov, administratívna práca a telefonická podpora na zaujímavých projektoch, ktoré sú potrebné do každej domácnosti.

Ponúkame:
• istota zárobku - fixný plat + zaujímavé provízie + odmeny + motivačné súťaže
• zaškolenie nových zamestnancov zdarma
• pravidelné bezplatné tréningy komunikácie a predajných techník
• fyzicky nenáročná práca v klimatizovanej kancelárii
• veľmi dobrý kolektív
• firemné večierky
• ročná súťaž o atraktívne ceny - mobilný telefón, notebook, dovolenka

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
• komunikatívnosť
• ochota učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti
• cieľavedomosť
• schopnosť zvládať stres

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť zaoberajúca sa projektami, ktoré využije každá jedna domácnosť či firma.
Na spoluprácu sme si vybrali partnerov, ktorí sa zaoberajú povinným zmluvným poistením (PZP), energiami alebo spoločnosť, ktorá dominuje na trhu, ako zľavový spôsob všetkých štandardných či neštandardných nákupov ( Egocard s. r. o. ).
Klientom ponúkame úsporu najjednoduchším spôsobom a kompletnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2151252  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 1300 EUR/mesiac, Fix + Variabilná zložka + Odmeny za výkon